آداب و رسوم مردم اوکراین (بخش اول)

آداب و رسوم مردم اوکراین (بخش اول)

آداب و رسوم مردم اوکراین (بخش اول)

شناخت آداب و رسوم و عقاید مردم باعث ایجاد انگیزه در زندگی شخصی ما می شود. یکی از راه های آشنایی با فرهنگ های مختلف مانند کشور اوکراین، سفر کردن به آن جا است، اگر قصد اقامت اوکراین برای مدت مشخص را دارید با مجموعه ی اورانتا در تماس باشید. اقامت دائم اوکراین با کمترین هزینه و زمان تنها در اورانتا تجربه کنید. یکی از راه های سریع برای گرفتن اقامت، اقامت اوکراین از طریق ازدواج است. با سفر کردن به کشورهای مختلف زیبایی های طبیعی و انسانی را مشاهده می کنید.

رقص سنتی

رقص سنتی مردم اوکراین از شهرت زیادی برخوردار است که در سال های قدیم به شکل گروهی و جداگانه برگزار می شد و بعد از مدتی تصمیم به ترکیب مرد و زن با هم شدند که زیبایی این رقص دو چندان شد. اوکراینی ها جشن ‌های زیادی از جمله کریسمس، عید پاک، عید گلریزان و عید ایوانا دارند که برای هر کدام از آن ها زمان زیادی را شادی و پای کوبی می کنند. این رقص های سنتی ریشه در فرهنگ روستاییان دارد که تا به امروز باقی مانده است. به طور حدودی ۵۰۰۰ موزه و ۴۵۰۰۰ کتابخانه‌ عمومی در اوکراین وجود دارد که از این تعداد، ۱۴ کتابخانه‌ این کشور دولتی می ‌باشد.

باورهای مردمان اوکراینی

باورهای مردمان اوکراین جالب است و این باورها در بین کشورهای مختلف شنیده می شود برای مثال مردمان اوکراینی هرگز به میهمان خود لیوان آب سرد تعارف نمی کنند، زیرا بر این باوراند که تعارف کردن لیوان آب سرد به سرد شدن رابطه می انجامد. هوای سرد را عامل اصلی بیماری می دانند و گرما و هوای سرد را ترجیح می دهند و تا جایی که بتوانند از هوای سرد دوری می کنند. مردمان این کشور تحصیل کرده هستند و توجه زیادی به خانواده ها دارند و بیشتر با پدربزرگ و مادربزرگ ها در یک خانه زندگی می کنند.

اگر به دنبال کسب اقامت دائم اوکراین هستید، مشاوران ما در شرکت مهاجرتی اورانتا شما را راهنمایی می کنند. برای خواندن ادامه مطلب روی لینک بزنید.

About The Author

Leave Comment

یازده − پنج =