آداب و رسوم مردم اوکراین (بخش دوم)

آداب و رسوم مردم اوکراین (بخش دوم)

آداب و رسوم مردم اوکراین (بخش دوم)

همانطور که در مقاله قبل مطالعه کردید آداب و رسوم مردم اوکراین بسیار جذاب و قابل تامل است که ما در این دو سری مقاله چند مورد از خصوصیات مردمی این کشور را به تصویر می کشیم.
مجموعه ی اورانتا شما را برای دریافت اقامت دائم اوکراین کمک می کند. این مجموعه یکی از مراکز معتبر برای اخذ اقامت اوکراین است که یکی از راه های پیشنهادی این گروه به شما اقامت اوکراین از طریق ازدواج می باشد، زیرا از این راه نتایج بسیار خوب و مناسبی گرفته ایم. برای اطلاع از تمام روش های اخذ اقامت تنها کافیست به صفحات مختلف این وبسایت سر بزنید تا اطلاعات کامل به دست آورید و بهترین راه را انتخاب کنید.
راه های ارتباط با ما به شرح زیر است.
شماره تماس: 02177876353
آدرس دفتر: تهران، پایین میدان هفت حوض، خیابان آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نبش کوچه قانع عبادی، رو به روی بانک انصار، پلاک 2/1 ، طبقه 4 واحد 8 ، شرکت بین المللی اورانتا
این مجموعه یک شعبه در اوکراین نیز دارد.

تاثیر مسیحیت بر آداب و رسوم

مسیحیت تاثیرات بسیار زیادی بر روی آداب و رسوم هر کشور دارد. با وجود مسیحیت جایگاه زن و مرد حفظ می شود و رنگ و بوی خود را دارد. مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها نقش بزرگ ترهای خانواده را دارند و حرف آن ها بسیار مهم است.

شرایط جغرافیایی اوکراین

اوکراین در بین دو قاره ی اروپا و آسیا قرار گرفته است و ترکیبی از فرهنگ شرقی و غربی را کسب نموده است. همانطور که مشخص است در معماری های شهرهای این کشور آثار دوره امپراتوری بیزانس مشاهده می شود و تاثیرات کشورهای همسایه بر روی موسیقی و هنر بسیار مشخص است. بنابراین شرایط جغرافیایی از جمله تاثیرات مهم در آداب و رسوم می باشد.

شرکت مهاجرتی اورانتا آماده ارائه مشاوره تخصصی به کسانی است که قصد اقامت دائم اوکراین را دارند.

About The Author

Leave Comment

چهار + سیزده =