آمار مهاجران به اوکراین

آمار مهاجران به اوکراین

آمار مهاجران به اوکراین

بسیاری افراد تمایل زیادی به کسب اقامت دائم اوکراین دارند و این کشور را یک فرصت طلایی برای خود می دانند.
در این مقاله قصد داریم آمار مهاجرینی که در اوکراین وجود دارند یا اقامت اوکراین را دریافت نموده اند بررسی کنیم.

بیشترین آمار مهاجران به اوکراین

در حقیقت آمار مهاجرین روسی به کشور اوکراین از دیگر افراد و دیگر کشورها بیشتر می باشد. به همین منظور نیز مشخص است که قسمت اعظمی از آداب و فرهنگ زندگی در اوکراین با زندگی در روسیه مشابه می باشد.
کشور اوکراین به صورت کلی و دائما تلاش داشته است تا آمار مهاجران روز به روز افزایش یابند.
در خصوص آمار مهاجرین از ایران به اوکراین، در سال 2015 درصد اندکی را مشاهده می کنیم و سپس از آغاز سال 2016 می بینیم که اوکراین جزء مقاصد گردشگری و انتخاب های کسب اقامت اوکراین از طریق ازدواج یا تحصیل و دیگر شیوه ها قرار گرفته است.
اکثر ایرانی هایی که به کشور اوکراین مهاجرت نموده اند بین 22 تا 38 سال سن دارند و به منظور کار یا تحصیل به این کشور مهاجرت دائم یا موقت کرده اند.

شرایط مهاجرین در اوکراین

کشور اوکراین یکی از کشورهای بسیار توانمند در حوزه گردشگری می باشد و این روند موجب شده تا اوکراین بتواند گزینه مناسبی باشد.
یکی از علل افزایش رشد مهاجرت در اوکراین متناسب بودن هزینه های زندگی در این کشور می باشد.
در اوکراین هزینه ای که برای اجاره خانه از شما دریافت می شود بی شک بسیار کمتر از دیگر کشورها می باشد و این روند نشان دهنده ساده و راحت بودن زندگی در کشور اوکراین است.
توجه داشته باشید که این کشور توانسته است امکانات رفاهی مناسبی را به صورت منظم برای مردم جامعه خود فراهم آورد که من جمله این موارد می توان به حوزه بیمه و خدمات شهروندی اشاره داشت. در صورتی که تمایل به اخذ اقامت دائم اوکراین را دارید متخصصین با تجربه شرکت مهاجرتی اورانتا شما را در این راستا یاری می کنند تا فرآیند اقامت اوکراین شما تسریع گردد.

About The Author

Leave Comment

سه + چهار =