دردسرهای اقامت خارج از کشور (بخش اول)

دردسرهای اقامت خارج از کشور (بخش اول)

دردسرهای اقامت خارج از کشور (بخش اول)

خیلی از عزیزانی که با مجموعه ی ما اقامت اوکراین گرفتند و در خارج از کشور زندگی می کنند از ما سوالاتی دارند و با ما درد دل می کنند، این موضوعات مورد بحث بیشتر در مورد مشکلات و سختی های زندگی در خارج از کشور است. در بیشتر موارد بعد از گرفتن اقامت دائم اوکراین یک نوع پشیمانی و سختی کار به چشمشان می آید که دیگر دیر است و زمان زیادی گذشته است. اقامت اوکراین از طریق ازدواج یکی از بهترین راه های اقامت در خارج است، زیرا این راه باعث می شود تا شما دوست و همراه و همسری در آن سر دنیا داشته باشید و بخشی از دل تنگی های شما پر شود. این مقاله را برای عزیزانی که قصد مهاجرت دارند یا کسانی که تازه اقامت گرفته اند آماده می کنیم تا به آن ها کمک کنیم.

برای مشکلات بلندمدت آماده باشید

یکی از مشکلات بلند مدت پیدا کردن همسر مناسب است که این موضوع کمی سخت است، برای مثال شما نمی دانید که فردی مناسب زندگی شما اهل کدام کشور است یا از کدام کشور اقامت گرفته است. اگر با همسرتان سفر کرده باشید این مشکل رفع می شود.
یکی دیگر از مشکلات دراز مدت داشتن فرزند است، بعد از متولد فرزند یک سری مشکلات جدید پیش روی شما می آید، برای مثال ممکن است فرزند شما کشور میزبان را کشور خود بداند و ایران را دوست نداشته باشد یا ممکن است به زبان فارسی صحبت نکند که شما باید با این مشکل کنار بیایید.

قوانین و مقرارت کشور میزبان

قوانین و مقرارت هر کشور با کشور دیگر متفاوت است که اگر به این قوانین توجه نکنید و یا این قوانین را آموزش نبینید باعث بروز مشکل می شود. این ندانستن قوانین و مقررات در کشور دیگر در بیشتر موارد باعث ضایع شدن حق شما می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت اوکراین در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

About The Author

Leave Comment

چهارده − 3 =