دردسرهای اقامت خارج از کشور (بخش دوم)

دردسرهای اقامت خارج از کشور (بخش دوم)

دردسرهای اقامت خارج از کشور (بخش دوم)

بخشی از دردسرهای اقامت را در بخش قبل بیان کردیم و در این بخش نیز برخی دیگر از دردسرها و مشکلات را به شما یادآور می شویم. اگر هنوز اقامت اوکراین نگرفته اید بهتر است این چند مقاله ای که در مورد مشکلات صحبت می کنیم را مطالعه کنید. اقامت دائم اوکراین برای کسانی که زندگی دور از خانواده برایشان سخت است اصلا پیشنهاد نمی شود، زیرا این افراد توان دور ماندن از خانواده را ندارند و اولین مشکل اقامت به خارج از کشور همین دوری از خانواده و خانه است.

از بی ‌پولی پیشگیری کنید

ممکن است زمان سفر شما با زمان بی پولی تان همزمان باشد یا شغلی که پیدا کرده اید سخت و کم درآمد باشد. بهتر است برای سفر به خارج برنامه ریزی مالی نیز داشته باشید و ذخیره مالی خود را به کشور مورد نظرتان ببرید.
در این شرایط مالی بد بهتر است در خرج و مخارج کمی صرفه جویی کنید و کم تر از قبل پولتان را خرج کنید تا در صورت نیاز پول به اندازه لازم داشته باشید.
مسکن ارزان تری اجاره کنید تا ذخیره پول داشته باشید، زیرا قرار نیست در خارج از کشور مانند ایران مهمانی های بزرگ برگزار کنید یا تعداد فامیل زیادی به دیدن شما بیایند.
هزینه ی مسیرهای رفت و آمدتان را چک کنید و در صورت توان کمتر هزینه صرف رفت و آمد کنید. موضوع صرفه جویی در مورد همه موارد صدق می کند، خورد و خوراک، پوشاک، رفت و آمد، مسکن و غیره.

ممکن است کار ایده آل پیدا نکنید

امکان دارد کار مورد نظرتان را پیدا نکنید و مجبور به کارهای سخت شوید یا ممکن است بیکار بمانید در این صورت اصلا استرس نداشته باشید، زیرا اقامت در کشور خارج سختی های خودش را دارد پس با موضوع کنار بیایید و صبور باشید.

یادتان باشد شهروند درجه دو خواهید بود

در همه ی دنیا بومی های آن کشور شهروندان درجه دو هستند، زیرا اگر به این افراد بومی بیش از افراد شهروند توجه شود کشور دچار مشکل می شود. برای اقامت اوکراین از طریق ازدواج مشاوران ما شما را یاری می کنند.

About The Author

Leave Comment

19 − 11 =