سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین

اوکراین جزء کشورهایی از اروپا می باشد که به علت سطح سواد مناسب و مدارج بالای تحصیلی مردمش دارای مراکز آموزشی در سطح خوب و فرصت های درآمدزایی مناسبی است.
به طور کلی می توان اقدام جهت دریافت اقامت دائم اوکراین را با روش هایی همچون اقامت اوکراین از طریق ازدواج یا سرمایه گذاری، خرید ملک و ثبت شرکت و دیگر روش ها انجام داد.
در این جا قصد داریم به مزایا و قوانین سرمایه گذاری در اوکراین بپردازیم.
اقامت اوکراین را می توان با سرمایه گذاری در زمینه ای که این کشور احتیاج دارد مانند حوزه نرم افزار و آی تی دریافت کرد.
این سرمایه گذاری بی شک با سود قابل توجهی همراه خواهد بود چراکه استفاده های اینترنتی و نرم افزاری در بین مردم اوکراین بسیار رواج دارد.

مزیت های سرمایه گذاری در کشور اوکراین

اوکراین هر روز از نظر اقتصادی رو به رشد است.
از جمله مواردی نیز که موجب جذب سرمایه گذاران خارجی و کارآفرینان در این کشور می شود، منابع معدنی فراوان، داشتن یک بازار عظیم داخلی با تقاضای محصول بالا، وجود زیرساخت های مناسب کشاورزی و موقعیت جغرافیایی اوکراین یعنی قرار داشتن در محل تقاطع دو قاره عظیم می باشد.
علاوه بر این، پیشرفت سریع صنعت کشاورزی در اوکراین، از جمله با اهمیت ترین علل محبوبیت این کشور در بین سرمایه گذاران خارجی است.

قوانین و شرایط سرمایه گذاری در کشور اوکراین

  • دریافت کارت شهروندی اوکراین که همزمان با سرمایه گذاری هم می توان نسبت به آن اقدام نمود.
  • دریافت کد اقتصادی که تقریبا ۱۵ روز به طول می انجامد.
  • تعیین و اعلام هدف سرمایه گذاری و سرمایه گذار
    توجه داشته باشید که در خصوص قوانین بالا افراد می توانند سهام دار بوده و اقامت اوکراین نداشته باشند؛ اما اگر بخواهند مدیرعامل باشند حتما باید تابعیت اوکراین را داشته باشند.

About The Author

Leave Comment

سه × پنج =