مزایای شهروند اروپایی بودن (بخش اول)

مزایای شهروند اروپایی بودن (بخش اول)

مزایای شهروند اروپایی بودن (بخش اول)

شهروند اروپا بودن مزایای بسیار خوبی دارد که برای بررسی آن ها چند مورد از این مزیت ها را برای شما می شماریم تا بیشتر آشنا شوید. شاید شنیده باشید که برخی از ایرانیان در خارج از کشور فرزندانشان را به دنیا می آورند و این کار برای فرزندشان سود بسیار زیادی دارد. برای مثال در کشور اوکراین می تواند اقامت دائم اوکراین بگیرد و با داشتن اقامت اوکراین به راحتی سفر کند. علاوه بر تولد فرزند در کشورهای اروپایی که باعث اقامت او می شود، اقامت اوکراین از طریق ازدواج با یک شهروند اروپایی نیز می تواند باعث اقامت شما در آن کشور شود.

سفر در داخل اتحادیه اروپا

اگر شهروند اروپایی نباشید سفر کردن برای شما سخت و مشکل است، اما اگر شهروند باشید می توانید به راحتی و با هزینه ای کم تفریح کنید. شهروند اروپایی بودن یک مزیت است که که قطعا شما این مزین را دوست خواهید داشت. شما برای سفر به هر نقطه از اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارید.

مزایای تحصیلی

مزایای تحصیلی شهروند اروپایی بودن را قطعا می دانید. اگر قصد تحصیل در اروپا را دارید، پس از به دست آوردن تابعیت اتحادیه اروپا، بدون هزینه یا با هزینه کم به شما اجازه حضور در یکی دانشگاه های اتحادیه اروپا را می دهند که این موضوع آرزوی بسیاری از ایرانیان است و برای همین منظور هم تلاش می کنند.

مزایای سلامتی

مزایای بهداشت و سلامتی از اهمیت بالایی برخوردار است. زمانی که شما شهروند اروپایی می شوید می توانید از تمام خدمات سلامتی و بهداشت در تمام شهرهای اروپایی استفاده کنید. بهتر است کارت بیمه بهداشت اروپا را به طور رایگان درخواست دهید و آن را در همه حال با خود به همراه داشته باشید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت دائم اوکراین و کشورهای اروپایی ادامه مطلب را بخوانید.

About The Author

Leave Comment

17 + 12 =