مزایای شهروند اروپایی بودن (بخش دوم)

مزایای شهروند اروپایی بودن (بخش دوم)

مزایای شهروند اروپایی بودن (بخش دوم)

ساکن ایران هستید و قصد گرفتن اقامت اوکراین را دارید؟ برای گرفتن اقامت دائم اوکراین که می تواند از طریق اقامت اوکراین از طریق ازدواج باشد، می بایست با قوانین و مقررات این کشور و همچنین مزایا و معایب آن آشنا شوید و با شرایط که برای شما قرار می دهند موافقت کنید، زیرا زندگی در چند وقت ابتدایی مهاجرت کمی سخت است و برای عادت کردن به شرایط زندگی در یک کشور دیگر به تامل نیاز دارید. چند مورد از مزایای شهروند اروپایی بودن را در مقاله قبل مطالعه کردید و در این مقاله به بررسی سایر این مزایا می پردازیم.

مزایای مالیاتی

مالیات کشورهای اروپایی خیلی زیاد نیست اگر بخواهید شرکتی تاسیس کنید و مالیات آن را پرداخت کنید بهتر است برخی کشورهای خاص اروپایی مانند قبرس را انتخاب کنید. برخی کشورها با یکدیگر تعهد دارند که هزینه ی بیش از دو برابر برای دو شرکت را نگیرند.

مزایای کاری و شغلی

شهروند اروپایی بودن همانند اقامت اوکراین امنیت اجتماعی را برای شما به ارمغان می آورد که اگر زمانی از کار افتاده شدید و نتوانستید کسب و کاری داشته باشید از سوی دولت تامین شوید و نگرانی مالی نداشته باشید. در صورتی که غیرقانونی اخراج شده باشید باید درخواست جبران خسارت کنید.

حفظ حریم شخصی

GDPR یکی از قوی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان می باشد که از حقوق اساسی شهروندان برای حفظ حریم خصوصی محافظت خواهد کرد.
قوانین حفظ حریم خصوصی در لهستان حتی بیشتر از سایر نقاط اروپا می باشد.

ایمنی محصولات

اتحادیه اروپا سخت گیرانه ترین مقررات ایمنی محصولات را دارد و اتحادیه اروپا متعهد به شناسایی محصولات ناامن می باشد که قبل از به فروش رسیدن جلوی آن ها گرفته می شود. کارفرمایان می بایست از هر جنبه از سلامت کارگران خود اطمینان پیدا کنند.

هویت – نسل

یکی از جنبه های بسیار سودمند برای دریافت تابعیت اتحادیه اروپا این می باشد که نسل های بعدی شما، اروپایی به حساب می آید. با داشتن گذرنامه اتحادیه اروپا خودتان را اروپایی بدانید.

About The Author

Leave Comment

هجده + بیست =