معروف ترین غذاهای اوکراینی

معروف ترین غذاهای اوکراینی

معروف ترین غذاهای اوکراینی

چند وقت است که اقامت اوکراین گرفته اید؟ آیا تا به حال از غذاهای معروف اوکراین اسنتفاده کرده اید؟ بعد از گرفتن اقامت دائم اوکراین اولین کاری که باید انجام دهید چشیدن مزه های جدید غذاهای اوکراینی است. از غذاهای معروف اوکراین غذای وارنیکی و چیکن کی اف و دلمه کلم برگ و سوپ برش به همراه سوسیس و بانوش و پنکیک سیب زمینی و هولودت را می توان نام برد. این غذاها همگی طعم و مزه های بسیار لذیذی دارند. اگر به مجموعه ای قابل اعتماد و خوش قول نیاز دارید، شرکت مهاجرتی اورانتا را انتخاب کنید، زیرا این مجموعه شما را با کم ترین هزینه از کشور خارج می کند و امکان اقامت اوکراین را برای شما فراهم می کند. این گروه در تلاش است تا راه های اخذ اقامت اوکراین را به شما آموزش دهد که یکی از این راه ها اقامت اوکراین از طریق ازدواج می باشد.

وارنیکی

وارنیکی نوعی پیراشکی است. این غذا نه تنها در اوکراین بلکه در سایر کشورها نیز پخته می شود. مواد موجود در این پیراشکی شامل کلم پیچ، گوشت، سیب زمینی و پنیر است. یکی از بهترین غذاها که با توجه به طبع شما شیرین یا ترش پخته می شود وارنیکی است.

دلمه کلم برگ

با توجه به این که این غذا در ایران هم وجود دارد ایرانی ها با روش پخت آن آشنا هستند و می دانند در نهایت چه غذایی در می آید. یکی از محبوب ترین غذاهای اوکراینی این غذا است که یا به صورت کباب شده یا به صورت پخته شده در سس درست می شود.

چیکن کی اف

از جمله معروف ترین غذاهای موجود در اوکراین چیکن کی اف است که برای پخت این غذا در داخل مرغ کره قرار داده می شود و مرغ در داخل ظرف تخم مرغ و پودر سوخاری قرار می گیرد و سپس در داخل روغن فراوان سرخ می شود. این مرغ بعد از پخته شدن بسیار خوش مزه و خوش بو است و با بریدن تکه های آن روغن از داخل مرغ خارج می شود.

About The Author

Leave Comment

7 − شش =