مکان های دیدنی اوکراین

مکان های دیدنی اوکراین

مکان های دیدنی اوکراین

اوکراین یکی از کشورهای پربازدید است که موزه‌ ها، قلعه‌ ها، کلیساها و بناهای تاریخی زیبا و همچنین طبیعتی بکر دارد.
بعضی از گردشگران و جهانگردان بعد از تماشا و گردش کشورهای مختلف جذب یک کشور خاص می شوند و در صورت توافق خانواده اقامت آن را گرفته و در آن کشور برای همیشه اقامت می کنند. اوکراین هم از جمله کشورهای جذاب است که بیشتر گردشگران با اولین سفر به این کشور جذب آن می شوند و در صورت امکان اقامت اوکراین را می گیرند. گرفتن اقامت دائم اوکراین خیلی سخت نیست و چند راه ساده مثل اقامت اوکراین از طریق ازدواج ، اقامت از طریق سرمایه گذاری دارد. اگر از مکان های دیدنی این کشور خوشتان آمده است این مقاله را دنبال کنید تا با مکان های دیدنی اوکراین بیشتر آشنا شوید.

اودسا

اودسا که مروارید دریای سیاه نامیده می ‌شود معماری زیبا همراه با کوچه های پرپیچ و خم دارد. عمده شهرت این شهر به پله هایی است که از مرکز شهر آغاز شده و به ساحل منتهی می‌شود.

پولتاوا

پولتاوا تاریخ نظامی غنی دارد و به همین دلیل گردشگران به آنجا می ‌روند تا از آثار باقی مانده آن دیدن نمایند.

میرهورود

این شهر به دلیل چشمه های آب گرم معدنی شهرت دارد. شما می توانید در جنگل ‌های این منطقه پیاده ‌روی یا کالسکه سواری کنید.

چرنیهیف

با سفر به کشور چرنیهیف گویی به تاریخ سفر کرده ‌اید. برخی از زیبایی های این شهر به ساختمان های رنگی و خاص آن است.

چرنیوتسی

معماری چرنیوتسی مشابه وین بوده و بسیاری آن را (وین کوچک) می‌ نامند. در این شهر تعداد زیادی کافه، کتاب ‌فروشی و کتابخانه وجود دارد. این شهر در کوه‌ های کارپارت به دلیل دارا بودن سازه‌ ای که در میراث یونسکو ثبت شده است شهرت زیادی دارد.

شرکت مهاجرتی اورانتا با بهره گیری از دانش متخصصین خود خدمات مختلفی از جمله مشاوره برای اقامت دائم اوکراین را ارائه می دهند.

About The Author

Leave Comment

10 − هفت =