کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش اول)

کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش اول)

کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش اول)

اگر به فکر اقامت اوکراین یا هر کشور زیبای دیگر هستید، بهتر است با آداب و رسوم آن ها آشنا شوید. زیرا هر کشوری یک سری قوانین سخت دارد یا اگر هم این قوانین سخت نباشد، ممکن است برای این کشور زشت و زننده باشد. ما در این مقاله چند مورد از کارهایی که نباید در خارج انجام دهید را بیان می کنیم. اگر به فکر سفر کوتاه به کشورهای خارجی هستید به این موضوع توجه کنید که قرار است زمان کمی در کشور مورد نظر باشید، پس بهتر است آداب این کشور را رعایت کنید. بهترین و راحت ترین راه اقامت دائم اوکراین معمولا همین اقامت اوکراین از طریق ازدواج است که دردسر کم تری دارد.
شاید این ضرب المثل را شنیده باشید که می گوید « وقتی در رم هستی باید مثل رمی ‌ها رفتار کنی ». همین ضرب المثل خود گویای اهمیت آداب و فرهنگ کشور میزبان است که بهتر است رعایت شود.

نباید‌ ها و باید ها

دانستن نباید ‌ها واجب ‌تر از دانستن باید ‌ها است. زیرا اگر نباید ها را در کشورهای خارجی انجام دهید، ممکن است مجازات های سنگینی را بر شما وارد کنند و شما هم بی اطلاع مجبور به گردن گرفتن آن ها می شوید.
اگر بخواهیم چند مورد از نباید ها را با هم مرور کنیم باید گفت که انعام دادن در ژاپن، دنگی حساب کردن صورت حساب در فرانسه، دست تکان دادن برای دیگران در یونان، عکس گرفتن بدون اجازه در امارات، رعایت نکردن نوبت در صف در استرالیا، راه رفتن در خط ویژه دوچرخه در هلند، حرکت اوکی در ترکیه، تکان دادن سر در بلغارستان و آلبانی، غذا دادن به پرنده ‌ها در سنگاپور همگی جزء کارهای اشتباه در خارج است.
در مقاله بعد موارد مختلف نبایدها را برای شما بیان خواهیم کرد.

About The Author

Leave Comment

هفت − دو =