کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش دوم)

کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش دوم)

کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش دوم)

در مقاله قبل یکسری مقدمات در مورد انجام رفتارهای خوب و بد در خارج بیان کردیم و به شما گفتیم که اگر یک سری باید ها را بلد نباشید، به عنوان شهروند خارجی بخشوده می شوید و مشکلی برای شما پیش نمی آید. اما اگر کارهای اشتباه خلاف قوانین را انجام دهید و قوانین را زیر پا بگذارید هیچ بخشودگی وجود ندارد، زیرا شما باید قبل از مهاجرت قوانین را مطالعه کنید و نباید ها را به طور کامل بلد باشید تا باعث به وجود آمدن هرج و مرج نشوید و دولت از شما راضی باشد.

الف: انعام دادن در ژاپن

انعام ندادن در کشور ژاپن در برخی موارد کار بی ادبانه ای است و اگر کسی انعام ندهد بی ادبی محسوب می شود، اما هیچ اجباری هم بر دادن یا ندادن آن وجود ندارد. در برخی رستوران ها پایین فیش غذا یک خط می بینید که نوشته است، انعام این خدمتکاران پرداخت شده است و نیازی به انعام نمی باشد.

دنگی حساب کردن صورتحساب در فرانسه

فرانسوی ها صحبت در مورد پول را بد می دانند و از این که با کسی چیزی را دنگی حساب کنند متنفر هستند. بنابر این چنین کاری را انجام ندهید و اگر می خواهید با کسی که با او راحت نیستید بیرون روید حتما درباره این موضوع فکر کنید و سپس دعوت فرد مقابل را بپذیرید. اگر ناخواسته این شرایط برای شما پیش آمد، بهتر است هر کسی پول غذای خودش را حساب کند.

گرفتن اقامت

اگر به فکر گرفتن اقامت اوکراین هستید بهتر است با مجموعه ی اورانتا در تماس باشید، زیرا این مجموعه یکی از شعب شرکت های مهاجرتی خوب برای اقامت دائم اوکراین به شمار می رود. یکی از راه های پیشنهادی این مجموعه استفاده از روش اقامت اوکراین از طریق ازدواج است که بسیار راحت و آسان اتفاق می افتد.

About The Author

Leave Comment

2 × 1 =