کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش سوم)

کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش سوم)

کارهای اشتباه در کشور خارجی (بخش سوم)

هیچ وقت از مطالعه مقالات در مورد کشور مورد نظرتان که قصد سفر به آن را دارید دست نکشید، زیرا قرار است در طول زمان کوتاهی در مورد هزاران سال از یک کشور اطلاعات کسب کنید و با آن ها زندگی کنید. پس با ما با سری مقالات آموزشی و در ادامه مقاله قبلی همراه باشید.

دست تکان دادن برای دیگران در یونان

در یونان نشان دادن کف دست خالی نشانه ی بدی دارد و معمولا به نشانه ی توهین و پس زدن افراد به حساب می رود. برای مثال اگر می خواهید کسی را از خود دور کنید یا مانع حرف زدن او شوید کف دستتان را به سمت او می گیرید، پس این کار را به منظور سلام یا خداحافظ انجام ندهید.

عکس گرفتن بدون اجازه در امارات

در کشور امارات به هیچ عنوان از کسی بدون اجازه عکس نگیرید، زیرا جریمه ی سنگینی دارد و به طور میانگین 6 ماه زندان دارد. اگر از کسی عکس بگیرید و عکس او را بدون نظر خودش در فضای مجازی قرار دهید جریمه بیشتری شامل حال شما می شود.

نبایدها در اوکراین

چند مورد از کشورهایی که نباید های جالبی داشتن را در این سری مقالات یک، دو و سه بیان کردیم. اما اگر می خواهید اقامت اوکراین بگیرید و نیازمند آموزش های لازم در خصوص کشور اوکراین هستید بهتر است به سایر مقالات ما سر بزنید. ما در سری مقالاتمان در مورد اقامت دائم اوکراین زیاد صحبت کرده ایم و به صورت انحصاری در مورد اقامت اوکراین از طریق ازدواج سری مقالات جامعی داریم.

رعایت نکردن نوبت در صف در استرالیا

این کار در بیشتر کشورها زشت است و برای شان و شخصیت خود فرد نیز مناسب نمی باشد، اما در کشورهایی مثل استرالیا و انگلیس این موضوع تابو به شمار می رود و اگر به فکر سفر به این کشورها هستید حتما این موضوع را در همه زمینه ها رعایت کنید.

About The Author

Leave Comment

دو × 2 =