اقامت تحصیلی

اقامت تحصیلی

اقامت تحصیلی

اقامت اوکراین و اقامت تحصیلی در اوکراین نیز به مانند سایر کشورها می تواند فرصت خوبی برای اشخاص علاقمند به مهاجرت به این کشور ایجاد نموده تا در صورتی که مایل باشند اقامت دائم اوکراین را دریافت نمایند. بر اساس مهاجرت تحصیلی راه ورود خود را به کشور اوکراین باز می نمایند. پس از اتمام دانشگاه و ورود به بازار کار کشور اوکراین امکان دریافت اقامت اوکراین از طریق کار در این کشور را دارند.

تحصیل در اوکراین در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بلامانع می باشد. البته تحصیل در اوکراین بیشتر در شاخه ی پزشکی برای داوطلبان امکان پذیز است و اشخاص می توانند با داشتن شرایط تحصیل از طریق اقامت تحصیلی اقدام به ورود به این کشور کنند.

تحصیل در مقطع کارشناسی در اوکراین

تحصیل در مقطع کارشناسی در این کشور مانند سایر کشورها چهار سال به زمان می برد و در شاخه های متفاوتی پذیرش برای اشخاص متقاضی انجام می شود. رشته های که در مراکز تحصیلی این کشور معمولا ارائه می شوند شامل مدیریت، شاخه های بازاریابی، علم اقتصاد ، پزشکی و غیره می باشند. هزینه ی تحصیل در هر مقطع در اوکراین نیز متفاوت است.
البته علاوه بر اقامت از طریق تحصیل، اقامت اوکراین از طریق ازدواج و سایر موارد دیگر نیز امکان پذیر است که در سایر مقالات به آن ها اشاره می کنیم.
برای اخذ اقامت اوکراین از طریق ازدواج و اقامت دائم اوکراین می توانید با کارشناسان ما در این زمینه مشاوره داشته باشید .

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اوکراین

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اوکراین مانند کشور خودمان دو سال زمان می برد و رشته هایی که برای مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شوند از قبیل مدیریت، بازاریابی و … می باشند. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در اغلب رشته ها به زبان انگلیسی است و همینطور دانشجویان در حین تحصیل در کشور اوکراین اجازه بیست ساعت کار را دارند.

About The Author

Leave Comment

یک × 4 =